Probiotika

Probiotika

► Prevence infekcí v reprodukčním systému
► Antioxidační, anti-stárnutí, kosmetologie;
► Zbavte únava, zvyšte imunitu člověka:
► Snížení sérového cholesterolu

Podrobnosti o produktu

Název produktu: Probiotika

Probiotika jsou živé bakterie a kvasinky, které jsou dobré pro vaše zdraví, zvláště vaše trávící systém. Obvykle myslíme na bakterie jako na něco, co způsobuje onemocnění. Ale vaše tělo je plné bakterií, a to jak dobrých, tak špatných. Probiotika se často nazývají "dobré" nebo "užitečné" bakterie, protože pomáhají udržet vaše střevo zdravé.

Dobré bakterie se přirozeně nacházejí ve vašem těle. V některých potravinách a doplňcích najdete probiotika.

Teprve od poloviny 90. let se lidé chtěli dozvědět více o probiotice a jejich přínosech pro zdraví. Lékaři často doporučují, aby jim pomohli s problémy s trávením. A díky nově získané slávě je můžete najít ve všem, od jogurtu až po čokoládu.

Jak fungují?

Vědci se snaží přesně zjistit, jak fungují probiotika. Zde jsou některé ze způsobů, jak vás udržet zdravé:

Když ztratíte "dobré" bakterie ve vašem těle (například po užívání antibiotik, například), probiotika mohou pomoci je nahradit.

Pomáhají vyvážit vaše "dobré" a "špatné" bakterie, aby vaše tělo fungovalo tak, jak by mělo.

Typy probiotik

Lactobacillus. Toto může být nejběžnější probiotikum. Je to ten, který najdete v jogurtu a jiných fermentovaných pokrmech. Různé kmeny mohou pomoci s průjmem a mohou pomoci s lidmi, kteří nemohou trávit laktózu, cukr v mléce.

Bifidobacterium. Najdete ji také v některých mléčných výrobcích. Může pomoci zmírnit příznaky syndromu dráždivého střeva (IBS) a některých dalších podmínek.

Saccharomyces boulardii je kvasinky nalezené u probiotik. Zdá se, že pomáhá v boji proti průjmům a jiným potížím s trávením.

Funkce probiotik:

► Regulace gastrointestinálního traktu, prevence a léčba průjmů a zácpy, posílení lidské imunity, snížení sérového cholesterolu, zlepšení absorpce vitaminu D, syntézy vitaminů B1, B2, B6, B12 a alaninu.

► Prevence infekcí v reprodukčním systému

► Antioxidační, anti-stárnutí, kosmetologie;

► Zbavte únavy, zvyšte imunitu člověka:

► Snížení sérového cholesterolu

Hot Tags: probiotika, Čína, výrobce, dodavatel, nejlepší, přizpůsobený

Související produkty

Dotaz