Analytický pepton se používá hlavně v jakých oblastech?
- Nov 20, 2017 -

1. Tkáňová kultura: Je to také druh kultivačního média. Avšak na rozdíl od běžných mikrobiálních kultivačních médií je tkáňová kultura rozdělena na živočišnou a rostlinnou kulturu a zahrnuje také domestikaci některých rostlinných druhů, protože v tkáňové kultuře s některými indukčními technikami to vyžaduje, aby médium samo o sobě mělo vysokou čistotu, bez vliv na výsledek, takže médium musí být analytické jakosti a nad čistotou.

2. Domestikace druhů: Kultivační médium se rovněž mírně liší od kultivačního média běžného mikrobiálního kultivačního média. Proces domestikace, který přizpůsobuje životní prostředí jednotlivým druhům především v drsném prostředí, obecně potřebuje krok za krokem a postupně postupovat až do drsného prostředí, dokud neomezené blízké tomuto období také nemusí zvážit, že jiné faktory nemohou ovlivnit chov bakterií, což také vyžaduje médium bez jakéhokoli rušení, pepton také vyžaduje více než analytický stupeň.

3. Bakteriální kultura a očkování, některý fermentační průmysl k použití kultury bakterií, kultivační prostředí vyžaduje vysokou čistotu v procesu inokulace, obvykle také potřebuje zředit ředidlo, ředidlo je obecně médium. Přidáním vody použijete vzorec, ředidlo také vyžaduje vyšší čistotu.