Včelí Propolis Softgel

Včelí Propolis Softgel

Profesionální servis softgelu OEM / ODM. 1. Můžeme poskytnout všechny druhy zdravotní péče softgel. 2. Poskytujeme přizpůsobení, můžeme vyrábět softgel dle požadavků zákazníka, pro různé efekty a různé formulace. 3. Zajišťujeme rovněž přizpůsobení balení, volně ložené nebo v lahvičce, balení neutrofilů nebo etiketování.

Podrobnosti o produktu

bee2 copy.jpg

1. Zlepšete imunitu

Propolis může zlepšit imunitní funkci těla a zvýšit odolnost vůči onemocnění. Flavonoidy a polysacharidy v propolisu mají funkce regulující metabolismus těla a zvyšující imunitu.

2. Anti-virus

Propolis může být antibakteriální, antivirový, antifungální a antiprotozoální. Propolis je bohatý na virulence účinné složky, jako je galangin, kaempferol, quercetin a isoamyl ferulate.

3. Regulace cukru v krvi

Zvyšte účinnost hypoglykemických přípravků, zlepšujte příznaky diabetu a zabraňte komplikacím diabetu. Flavonoidy a terpeny v propolisu mají účinek na podporu exogenní syntézy glukózy v jaterním glykogenu a obousměrné regulaci hladiny cukru v krvi, což může výrazně snížit hladinu cukru v krvi.

4. Regulace krevních lipidů

Propolis může regulovat krevní lipidy, snižovat nadměrný cholesterol, triglyceridy a bílkoviny s nízkou hustotou a zvyšovat lipoproteiny s vysokou hustotou.

  5. Změkčení krevních cév

Propolis může zklidnit krevní cévy, zvýšit cévní tonus a snížit cévní křehkost a abnormální propustnost.


Jméno výrobku Bee propolis softgel
Velikost 500 mg OV
Cena US $ 0,01 - $ 1 / kus
Vzorec Celkové flavony: 5,02%
Účinnost Zvyšte imunitu
Především přísady Včelí propolis, PEG 400
Dávkování denně 2 ks pokaždé, 2 krát denně
Balík velkoobjemová, krabička, blistr, láhve
Typ zdravé jídlo
Místo původu Shandong, Čína (pevninská část)

Informace o společnosti:


Shandong Samehealth Pharma Co, Ltd je pod-společnost Shandong Focuschem Biotech Co, Ltd v Cina.We jsou zaměřeny na výrobu specializovaných výživových produktů a přírodní produkty osobní péče pro globální customers.We mají vlastní osobní cerects pod značkami I Magic Feel a Royal Refine. A my poskytujeme plolete OEM ODM služby pro produkty výživy a osobní péče. Můžete získat profesionální formuláře podporuje, různé dávkování, přizpůsobené balení a rychlé reakce od un.With robustní systém řízení kvality a pečlivé postoj, pomůžeme vám, aby se kompletní kontrolu z vašich výrobků quality.Our laboratoře a R & Dwill vám podporu s up-front tefchnology a neustálou inspirací v rozvoji nových produktů. S naší vášní a lásky k lidskému zdraví a kráse, přineseme vám živé produkty line a pomůže vám mít více důvěry a výhody uvádění produktů na trh.

Stejný svět, ve kterém žijeme, stejné zdraví máme!

SameHealth, nejvyšší produkty!


Balení:

201809041652077861028.jpg


Kontaktujte nás:

HTB1hgyQnNPI8KJjSspoq6x6MFXaT.jpg

koupit online: https://samehealth.en.alibaba.com


Hot Tags: včelí propolis softgel, Čína, výrobce, dodavatel, nejlepší, na míru

Související produkty

Dotaz